Vertrouwenscentrum Brugge

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling West-Vlaanderen werd opgericht in 1989 als Centrum Kind in Nood.  Sinds 2001 zijn we gevestigd in onze kantoren in de Blankenbergse Steenweg 112 te Brugge. We werken met een multidisciplinair team en zien dagelijks gezinnen en kinderen in onze hoofdzetel in Brugge. Om vlot bereikbaar te zijn voor het meest zuidelijke deel van onze provincie werd in 1999 een regiohuis geopend in Kortrijk.

Onze dienst is dagelijks telefonisch bereikbaar tijdens de kantooruren.

 
 

Contact

050/34.57.57

Blankenbergse Steenweg 112
8000 Brugge

We zijn van maandag tot vrijdag bereikbaar van 9u00 tot 12u30 en van 13u30 tot 17u00.

Permanentie van 10u-12u en 14u-16u.

 
 

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

E40 Oostende/Brussel:
Afrit brugge (knooppunt 8) nemen en de borden E403 richting Haven Zeebrugge/Brugge volgen.

Weg vervolgen naar E403 en dan de N31. Neem de  afslag Oostende naar N9 richting Oostende/De Haan/Brugge-St.Pieters. Rijd rechtdoor op de Oostendsesteenweg. Ga aan de lichten rechtdoor en neem dan de 3de straat links (Potentestraat). U komt uit op de Blankenbergsesteenweg en ziet ons centrum recht voor u. (rechts van een fietsenwinkel)
 
Openbaar vervoer:
Vanaf het station van Brugge neem je de bus 3 of 33 halte Tuinwijk.
 
 
 

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

Jaarverslag 2019

Lees verder

Infomomenten voor studenten

Lees verder

Regionaal overlegplatform Kindermishandeling

Lees verder

Ketenaanpak Intrafamiliaal Geweld

Lees verder

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

An Casteleyn
Maatschappelijk assistent
an.casteleyn@vertrouwenscentrumwvl.be
Deborah De Mey
Vertrouwensarts
deborah.de.mey@vertrouwenscentrumwvl.be
Jolien De Vos
Maatschappelijk assistent
jolien.devos@vertrouwenscentrumwvl.be
Lindsey Desloover
Maatschappelijk assistent
lindsey.desloover@vertrouwenscentrumwvl.be
Nathalie Ketels
Maatschappelijk assistent
nathalie.ketels@vertrouwenscentrumwvl.be
Lynn-Marie Lambrecht
Maatschappelijk assistent
Lynn-Marie.Lambrecht@vertrouwenscentrumwvl.be
Floor Meersdom
Maatschappelijk assistent
floor.meersdom@vertrouwenscentrumwvl.be
Elisabeth Santy
Administratief medewerker
info@vertrouwenscentrumwvl.be
Liesbet Tijsebaert
Orthopedagoog
liesbet.tijsebaert@vertrouwenscentrumwvl.be
Eva Timmerman
Maatschappelijk assistent
eva.timmerman@vertrouwenscentrumwvl.be
Goedele Van Hooreweder
Maatschappelijk assistent
goedele.van.hooreweder@vertrouwenscentrumwvl.be
Valérie Van den Steen
Maatschappelijk assistent
valerie.vandensteen@vertrouwenscentrumwvl.be