Vertrouwenscentrum Limburg

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Limburg is sinds 1992 gevestigd in een huis op de hoek van de Boerenkrijgsingel in Hasselt. Ons multidisciplinair team ontvangt op deze locatie dagelijks gezinnen en hulpverleners. Twee ruimtes zijn ingericht als spelkamer, waar kinderen in een ongedwongen sfeer kunnen langskomen voor een gesprek of observatie. 

Onze dienst is dagelijks telefonisch bereikbaar dankzij onze twee administratief medewerkers. Zij nemen je boodschap aan, en verbinden jou indien mogelijk door met de betrokken hulpverlener.

 
 

Contact

011/27.46.72

Boerenkrijgsingel 30
3500 Hasselt

Telefonische bereikbaarheid: ma-vrij van 9u30-12u en 13u-16u30
(Noot: wegens onze wekelijkse teamvergadering zijn de hulpverleners slechts beperkt bereikbaar op dinsdagvoormiddag) 

 
 

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

Met de wagen:
Als je via de E313 komt, neem dan afrit 28 Hasselt-Zuid. Rij richting centrum en sla aan het kruispunt met de Grote Ring (R17) links af. Aan de eerste verkeerslichten ga je opnieuw links (terug naar de autosnelweg) en volg je onmiddellijk de parallelweg (de Boerenkrijgsingel). Als je via de Kempische Steenweg (Eindhoven-Hasselt) komt, rij je aan de Grote Ring rond Hasselt (R17) richting Sint-Truiden. Blijf op de Grote Ring. Na het vierde verkeerslicht neem je de parallelweg aan je rechterzijde (Boerenkrijgsingel).

Met het openbaar vervoer:
Neem aan het station van Hasselt de gratis bus H2 Alken / Terkoest-Kiewit. Die rijdt om het half uur. Je halte is Runkst Grote Lindelaan.

 
 

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

Limburg: Informatienamiddag voor studenten

De Vertrouwenscentra van elke provincie organiseren regelmatig informatienamiddagen voor studenten.
Op deze vormingen wordt de werking van de VK's toegelicht, algemene informatie rond ...

Lees verder

FJC Limburg

Family Justice Center Limburg is sinds oktober 2017 van start gegaan.

Limburg zet al jaren sterk in op een gezamenlijke en gecoördineerde aanpak bij intrafamiliaal geweld. Sinds ...

Lees verder

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

Stefanie Deberdt
Teamcoƶrdinator
stefanie.deberdt@vklimburg.be
Lies Gelders
Orthopedagoge
lies.gelders@vklimburg.be
Saskia Holsteyns
Administratief medewerker
saskia.holsteyns@vklimburg.be
Miete Jacobs
Maatschappelijk werkster
miete.jacobs@vklimburg.be
Ine Jansen
Kinderpsychologe
ine.jansen@vklimburg.be
Evelien Mathijs
Bach. orthopedagoge
evelien.mathijs@vklimburg.be
Christa Morren
Maatschappelijk werkster
christa.morren@vklimburg.be
Anke Nijs
Maatschappelijk werkster
anke.nijs@vklimburg.be
Marleen Petermans
Vertrouwensarts
marleen.petermans@vklimburg.be
Ruth Scheepers
Maatschappelijk werkster
ruth.scheepers@vklimburg.be
Zoƫ Somers
Psychologe
zoe.somers@vklimburg.be
Christel Van Hove
Administratief medewerker
christel.vanhove@vklimburg.be
Katrien Van Loon
Directeur
katrien.vanloon@vklimburg.be
Leentje Verboven
Maatschappelijk werkster
leentje.verboven@vklimburg.be
Maxime Vissers
Orthopedagoge
maxime.vissers@vklimburg.be
Eline Winters
Maatschappelijk werkster
eline.winters@vklimburg.be