Vertrouwenscentrum Brussel

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Brussel is gevestigd in het hartje van ons land. Brussel is als hoofdstad een bruisende smeltkroes van talen en culturen. Dit is voor ons een boeiende uitdaging evenals een waardevolle bron van inspiratie en verrijking en heeft ook invloed op onze dagelijkse werking. We communiceren in verschillende talen of laten ons ondersteunen door tolken. We werken nauw samen met zowel Nederlandstalige als Franstalige partnerorganisaties binnen Brussel. Het zoeken naar samenwerking en afstemming zit vervat in het DNA van VK Brussel. Dit doen we dagelijks met de gezinnen die we ontmoeten, onze collega-VK's en andere hulpverleningspartners.

Contact

02/669.40.50

Sainctelettesquare 17
1000 Brussel

Open van maandag tot vrijdag van 9u tot 17u.

 

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

Met de trein: Op 20 minuten wandelafstand vanuit het Noordstation

Met de fiets: Villo-station Saincteletteplein (overkant kanaal)

Met de Lijn bussen : 129,190,212,213,214,230,231,232,233,235,240,241,242,243,246,250,251,260,355

Met de metro: IJzer, lijnen 2 & 6; uitgang 6

Met de wagen: Kleine ring, Leopold II-tunnel tussen Rogier en Basiliek, uitritten Sainctelette & Ijzer

Herkenningspunten: nabij Kanal - Centre Pompidou (oude Citroëngarage), tussen kanaal en Kaaitheater

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

Quiz Warmste Week

VK Brussel neemt deel aan de Warmste Week van Studio Brussel en organiseert De Warmste Quiz.

Wanneer: donderdag 29/11/2018. Deuren openen om 17u. Start quiz om ...

Lees verder

Masterproef Het herkennen en melden van vermoedens van kindermishandeling

Matthijs Waumans deed als student psychologie voor zijn masterproef een onderzoek naar de effecten van vorming over kindermishandeling op het detecteren en melden van signalen van ...

Lees verder

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

Stefanie De Meyer
Psycholoog
stefanie.demeyer@vkbrussel.be
Karolien De Ruyck
Psycholoog
karolien.deruyck@vkbrussel.be
Johan Deneyer
Secretariaatsmedewerker
johan.deneyer@vkbrussel.be
Yasmina El Amrani
Psycholoog
yasmina.elamrani@vkbrussel.be
Karolien Fran├žois
Orthopedagoog
karolien.francois@vkbrussel.be
Johan Galle
Maatschappelijk assistent
johan.galle@vkbrussel.be
Ann Hernalsteens
Psycholoog
ann.hernalsteens@vkbrussel.be
Goedele Keymolen
Maatschappelijk werker
goedele.keymolen@vkbrussel.be
Anja Ringoot
Secretariaatsmedewerker
anja.ringoot@vkbrussel.be
Jolien Scheers
Orthopedagoog
jolien.scheers@vkbrussel.be
Ilse Van Campenhout
Psycholoog
ilse.vancampenhout@vkbrussel.be
Erik Van Dooren
Directeur
erik.vandooren@vkbrussel.be
Vigdis Vanbeselaere
Vertrouwensarts
vigdis.vanbeselaere@vkbrussel.be
Eden Venneman
Maatschappelijk werker
eden.venneman@vkbrussel.be
Evi Verdoodt
Psycholoog
evi.verdoodt@vkbrussel.be
Matthijs Waumans
Psycholoog
matthijs.waumans@vkbrussel.be