Vertrouwenscentrum Kortrijk

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling West-Vlaanderen werd opgericht in 1989 als Centrum Kind in Nood.  Sinds 2001 zijn we gevestigd in onze kantoren in de Blankenbergse Steenweg 112 te Brugge. We werken met een multidisciplinair team en zien dagelijks gezinnen en kinderen in onze hoofdzetel in Brugge.

Om vlot bereikbaar te zijn voor het meest zuidelijke deel van onze provincie werd in 1999 een regiohuis geopend in Kortrijk. Sinds 2015 vind je onze burelen in Kortrijk in de Doorniksewijk 80, waar voordien pleegzorg gevestigd was. Afspraken met gezinnen uit de regio Zuid West-Vlaanderen gaan zo veel als mogelijk door in onze burelen te Kortrijk.

Let wel gesprekken in ons regiohuis gaan enkel door op afspraak.

 
 

Contact

050/34.57.57

Doorniksewijk 80
8500 Kortrijk

Steeds op afspraak.

Telefonisch bereikbaar via onze hoofdzetel in Brugge

 
 

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

Via de E17 :
Vanuit Gent neem afslag 2- Hoog Kortrijk. Rijd naar de N50. Vervolg deze N50 en na een kilometer bevindt ons centrum zich op de linkerkant.

Vanuit Frankrijk neem afslag 2 - Hoog Kortrijk richting Expo. Aan het rondpunt de derde afslag nemen (President Kennedylaan. Aan de eerste lichten links afslaan en de weg vervolgen op de N50. Na een kilometer bevindt ons centrum zich op de linkerkant.

Met openbaar vervoer:
Vanaf station van Kortrijk bus 1, 12, 13, 15, 16 halte Kortrijk Doornikwijk

 
 

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

An Casteleyn
maatschappelijk assistent
an.casteleyn@vertrouwenscentrumwvl.be
Deborah De Mey
Vertrouwensarts
Deborah.De.Mey@vertrouwenscentrumwvl.be
Jolien De Vos
Maatschappelijk assistent
jolien.devos@vertrouwenscentrumwvl.be
Lindsey Desloover
Maatschappelijk assistent
lindsey.desloover@vertrouwenscentrumwvl.be
Nathalie Ketels
Maatschappelijk assistent
nathalie.ketels@vertrouwenscentrumwvl.be
Lynn-Marie Lambrecht
maatschappelijk assistent
Lynn-Marie.Lambrecht@vertrouwenscentrumwvl.be
Floor Meersdom
maatschappelijk assistent
floor.meersdom@vertrouwenscentrumwvl.be
Elisabeth Santy
Administratief medewerker
info@vertrouwenscentrumwvl.be
Liesbet Tijsebaert
Orthopedagoog
liesbet.tijsebaert@vertrouwenscentrumwvl.be
Eva Timmerman
Maatschappelijk assistent
eva.timmerman@vertrouwenscentrumwvl.be
Goedele Van Hooreweder
Maatschappelijk assistent
goedele.van.hooreweder@vertrouwenscentrumwvl.be
Valérie Van den Steen
Maatschappelijk assistent
valerie.vandensteen@vertrouwenscentrumwvl.be